TOPlist
Specialista na mobilní telefony a příslušenství. Odborný servis mobilních telefonů. Autorizovaný dealer T-Mobile a Telefónica O2. Splátkový prodej. Komise-Bazar-Zastavárna.

Vzhledem k široké škále možných oprav a množství modelů které není možné zde vyjmenovat si usnadním práci následujícím vysvětlením. Provádíme většinu obvyklých oprav telefonů jako jsou výměny displayů, dotyků, krytů, klávesnic a sklíček, opravy nabíjení, sluchátek, mikrofonů, zvonků, joisticků, konektorů, čteček sim a pam. karet, vyčištění od prachu a nečistot, čištění po zásahu tekutinou až po opravy signálů.

Na základě zkušeností oznamujeme zákazníkům orientační cenu, předpokládanou dobu trvání opravy a pravděpodobnost úspěšnosti opravy.

Na odstraněnou závadu je obvykle poskytována zákonná záruka 3 měsíce. Na některé opravy však není možné poskytnout záruku - například opravy po zásahu kapalinou či oprava po těžkém mechanickém poškození. Na tuto skutečnost jsou zákazníci upozorněni při příjmu do opravy a bude prováděna pouze s jejich souhlasem.