TOPlist
Specialista na mobilní telefony a příslušenství. Odborný servis mobilních telefonů. Autorizovaný dealer T-Mobile a Telefónica O2. Splátkový prodej. Komise-Bazar-Zastavárna.

Hot Line linka první pomoci

PO-PÁ 9.00-18.00 tel. 606499599

Mimo tuto dobu využijte prosím SMS. Děkuji

Máte-li problém Frownse svým telefonem nebo tabletem, jste tu správně Smile.

V případě že je Váš přístroj ještě v záruce, obraťte se na prodejce nebo přímo na záruční servis. V případě že již Váš přístroj v záruce není, nabízíme Vám náše služby, odborný servis gsm telefonů. Umíme ale opravit i Váš notebook, monitor, nabíječky baterií na aku nářadí a další elktroniku. 

Jak k nám telefon dopravit?

- Navštivte jakoukoliv naší prodejnu, nebo partnerskou prodejnu a telefon zde předejte k opravě.

- Zašlete nám telefon poštou na jakoukoliv naší prodejnu, nebo partnerskou prodejnu, kde jej přijmeme k opravě. Nejlépe však na centrální prodejnu Příbram. Nezapomeňte uvést svou zpáteční adresu a telefonní kontakt, abychom Vám telefon měli kam zaslat po opravě zpět. Doporučujeme zásilku pojistit pro případ ztráty nebo poškození a dobře zabalit. Pojištění stojí řádově pouze několik korun.

Jak dlouho bude oprava trvat?

Opravy netrvají zpravidla déle než několik dní. Záleží zpravidla na povaze a druhu opravy. Výměny různých dílů jsme schopni provést na počkání, náročnější opravy si mohou vyžádat i několikadenní časovou náročnost. Vše se prostě odvíjí od skladové dostupnosti náhradních dílů a daného typu telefonu a hlavně typu závady. Často je také nutné po opravě telefon několik hodin nebo i dní testovat.

Dostanu na opravu nějakou záruku?

Ano, na opravy poskytujeme zákonnou záruku v délce 3 měsíců. Na nové náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku 2 roky, na díly použité tzv. repasované 6 měsíců. Na některé opravy, typicky telefony které byly zasaženy nějakou tekutinou, nelze žádnou záruku poskytnout a přístroj je opravován jen se souhlasem zákazníka.

Kolik mě to bude stát?

Předběžnou cenu Vám vždy sdělíme předem. V případě že během opravy nebudeme schopni cenu z jakéhokoliv důvodu dodržet, vždy Vás telefonicky informujeme a domlouváme se na dalším postupu. Ve většině případech jsme však u běžných a často se vyskytujících závad schopni cenu určit téměř přesně a víte ji tak předem. U zakázek, které nám zákazníci poslali poštou je účtován poplatek 50,-Kč za zpětné odeslání zásilky v případě platby na účet, nebo 150,-Kč v případě dobírky. 

Co když opravu nebudu chtít, protože je příliš drahá?

V případě že si telefon vyzvednete osobně, nic neplatíte. Neúčtujeme si žádné skryté poplatky za diagnostiku, skladné apod. Zkrátka s Vámi jednáme fér. Nic jsme neopravovali, nic si neúčtujeme. Vyjímku tvoří pouze zákazníci, kteří k nám telefon pošlou poštou, protože se jim zkrátka nevyplatí cesta na naši prodejnu. Těm je účtován poplatek za odeslání zásilky zpět ve výši 50,- Kč v případě platby na účet, nebo 150,-Kč v případě dobírky. Pokud se rozhodnete, že telefon již zpět nechcete, ponecháme si ho k ekologické likvidaci a nic Vás to tak nestojí.

Co vše k opravě potřebujeme?

K opravě nám postačí to nejdůležitější a to je samotný přístroj a baterie. V mnoha případech je ale závada spojena s příslušenstvím, proto je nutné dle typu závady prověřit fukčnost baterie, nabíječky nebo sluchátek. Dále je potřeba sdělit co nejpřesněji jak se závada (závady) projevují. Pak už stačí jen bězné formality jako jsou Vaše kontaktní údaje především telefonní číslo, abychom Vás mohli informovat o stavu zakázky.

 

Pokud jste nenašli odpověď na Vaši otázku, nebo si jen nejste něčím jisti, neváhejte nás kontaktovat pomocí SMS nebo zavoláním na číslo 606499599.

Softwarové úpravy a opravy mobilních telefonů
 
Hardwarové opravy mobilních telefonů
 
Ceník
 
Slovníček pojmů