TOPlist
Odborný servis mobilních telefonů, tabletů a notebooků.

Hot Line linka první pomoci

PO-PÁ 9.00-18.00

tel. 606 499 599

Mimo tuto dobu využijte prosím SMS. Děkuji

Máte-li problém Frownse svým telefonem nebo tabletem, jste tu správně Smile.

V případě že je Váš přístroj ještě v záruce, a nebyl zakoupen u nás, obraťte se na svého prodejce nebo přímo na záruční servis. V případě že již Váš přístroj v záruce není, nabízíme Vám naše služby, odborný servis  telefonů. Umíme ale opravit i Váš tablet nebo notebook.

Jak k nám telefon dopravit?

- Navštivte naší prodejnu a telefon zde předejte k opravě.

- Zašlete nám telefon poštou na naší prodejnu, kde jej přijmeme k opravě. Nezapomeňte uvést svou zpáteční adresu a telefonní kontakt, abychom Vám telefon měli kam zaslat po opravě zpět. Doporučujeme zásilku pojistit pro případ ztráty nebo poškození a dobře zabalit. Pojištění stojí řádově pouze několik korun.

Jak dlouho bude oprava trvat?

Opravy netrvají zpravidla déle než několik dní. Záleží na povaze a druhu opravy. Výměny různých dílů jsme schopni provést na počkání, náročnější opravy si mohou vyžádat i několikadenní časovou náročnost. Vše se prostě odvíjí od skladové dostupnosti náhradních dílů a daného typu telefonu a hlavně typu závady. Často je také nutné po opravě telefon několik hodin nebo i dní testovat.

Dostanu na opravu nějakou záruku?

Ano, na opravy poskytujeme záruku v délce 6 měsíců.  Na některé opravy, typicky telefony které byly zasaženy nějakou tekutinou, nelze žádnou záruku poskytnout a přístroj je opravován jen se souhlasem zákazníka.

Kolik mě to bude stát?

Předběžnou cenu Vám vždy sdělíme předem. V případě že během opravy nebudeme schopni cenu z jakéhokoliv důvodu dodržet, vždy Vás telefonicky informujeme a domlouváme se na dalším postupu. Ve většině případech jsme však u běžných a často se vyskytujících závad schopni cenu určit téměř přesně a víte ji tak předem. 

Co když opravu nebudu chtít, protože je příliš drahá?

V případě že si telefon vyzvednete osobně, nic neplatíte. Neúčtujeme si žádné skryté poplatky za diagnostiku, skladné apod. Zkrátka s Vámi jednáme fér. Nic jsme neopravovali, nic si neúčtujeme. Výjimku tvoří pouze zákazníci, kteří k nám telefon pošlou poštou. Těm je účtován poplatek za odeslání zásilky zpět ve výši 100,-Kč bez DPH. Pokud se rozhodnete, že telefon již zpět nechcete, ponecháme si ho k ekologické likvidaci a nic Vás to tak nestojí.

Co vše k opravě potřebujeme?

K opravě nám postačí to nejdůležitější a to je samotný přístroj a baterie. V mnoha případech je ale závada spojena s příslušenstvím, proto je nutné dle typu závady prověřit funkčnost baterie, nabíječky nebo sluchátek. Dále je potřeba sdělit co nejpřesněji jak se závada (závady) projevují. Pak už stačí jen běžné formality jako jsou Vaše kontaktní údaje především telefonní číslo, abychom Vás mohli informovat o stavu zakázky.

 

Pokud jste nenašli odpověď na Vaši otázku, nebo si jen nejste něčím jisti, neváhejte nás kontaktovat pomocí SMS nebo zavoláním na číslo 606 499 599. Děkujeme

Softwarové úpravy a opravy mobilních telefonů
 
Hardwarové opravy mobilních telefonů
 
Ceník
 
Slovníček pojmů